Неділя, 19.05.2024
Гнідин - наш дім
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Гнідин - все, що стосується життя у цьому прекрасному селі » Робота комунальних служб/транспорту/зву'язку і т.п » Що Вас найбільше задовбує в Гнідині? (Про наболіле)
Що Вас найбільше задовбує в Гнідині?
gnidyn_20Дата: Середа, 06.08.2008, 18:40 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Особисто мене задовбують маршрутки, особливо в зимовий час. Ще задовбує сміття на зупинках і біля річок, а ще відсутність нормальних магазинів.
 
CytrynaДата: Четвер, 07.08.2008, 10:54 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Модератори
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
gnidyn_20,
Quote
а ще відсутність нормальних магазинів.
- а мене завжди переконуєш, що нормальні у нас магазини wink
МАРШРУТКИ мене задовбали - і зимові, і літні, і в будь-який час angry А ше задовбали всякі придурки, які вночі ганяють на мотоциклах по вулиці cranky
 
gnidyn_20Дата: Четвер, 07.08.2008, 15:52 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
biggrin
 
ХоббиДата: Середа, 10.12.2008, 20:32 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
wacko Задовбало освітлення по вулиці ШЕВЧЕНКО, яке працює через раз wacko
 
SashaДата: Понеділок, 15.12.2008, 19:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
З МАРШРУТКАМИ ВІДОМОГО ПЕТРА ШАМШУРА НАМ НІЯК НЕ ЗДИХАТИСЬ, БО ТО ТАКИЙ ХИТРИЙ БАНДИТ, ЩО ПРОСТО ЗВЯЗУВАТИСЬ З ТАКИМ СЛИЗНЯКОМ НЕ ВАРТО!!! ЯКЩО ЧЕСНО, ЗНАЮЧИ ЙОГО ОСОБИСТО, ТО ВІН ПОВНИЙ ГІВНЮК!!!

НЕЗАЛЕЖНИЙ
 
HomeBДата: Четвер, 05.02.2009, 21:16 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Щодо маршруток то все зрозуміло, в вечірній час. А от в день вони, в принципі, їздять досить не погано, якщо згадати минулі часи, коли на зупинці простоїш годину, їдучи в універ, і повертаєшся додому - маршрутки або немає або не вліз. Задовбує, що окрім бару ввечері немає куди більше сходить (особливо в холодну пору року), а там одне і теж booze wacko
 
AerenaДата: Вівторок, 17.03.2009, 20:47 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
А мене задовбує ваш бар!! Стеля підстрибує! Галаните на все горло пів ночі.
 
ЛьоняДата: Вівторок, 23.06.2009, 14:48 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Бік борд біля кладовища "Живіть по-людьські" Розумники найшли де поставити angry angry angry angry
 
ЖеняДата: П'ятниця, 26.06.2009, 15:49 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Бік борд біля кладовища "Живіть по-людьські" Розумники найшли де поставити .

На мою думку не важливо, де розміщена інформація. Головне - жителі нашого села звернули на неї увагу. Наприклад наші сусіди покосили бур"яни та позбирали сміття біля двору.
А взагалі, зпочатку було два воріанти місця для встановлення біг-борду з соціальною рекламою : 1) біля кладовища, 2) біля нового магазинчика по вул. Новій. Фірма- власник надала перевагу першому варіанту, а сільська рада надала погодження.

 
neONДата: Вівторок, 31.08.2010, 13:02 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
а мене задовбує, шо не можна зняти квартиру чи хату! чому всякі приїжджі їх знаходять, а свої ніколи нічого не знають. вчора пів-села перепитала, хай йому грець
 
defaultNickДата: Вівторок, 16.11.2010, 18:36 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
А мене якось задовбало те, що дехто уявив себе месією і вважає, що має моральне право виховувати своїх односельців. Показувати їм на їхні занедбані паркани (не просто показувати, а показувати на все село, друкуючи світлини у газеті), при тому, що за цими парканами живуть нещасні люди, які вже старенькі і ледве зводять кінці з кінцями. Остаточно в шок я впав, коли зайшов на пошту, а там "дошка пошани", на якій всі суперські паркани нашого села, значна частина яких належать депутатам. Я просто завмер і не міг підібрати свою щелепу.
 
Форум » Гнідин - все, що стосується життя у цьому прекрасному селі » Робота комунальних служб/транспорту/зву'язку і т.п » Що Вас найбільше задовбує в Гнідині? (Про наболіле)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Gnidyn; 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz